VIANI

Український виробник дитячого одягу

Одного разу до нас прийшов магазин дитячого одягу, якому був потрібен ребрендинг і новий дизайн. VIANI (вони ж “Модні Дітки”) самі придумують і шиють красиві сукні для дівчаток.Компанія існує десять років, і популярна в українського покупця. Журі фешн-показів теж відзначили якість і стиль їхньої продукції — VIANI стали переможцями конкурсів Fashion Show 2015 и Kiev Fashion 2016.

Зараз «Модні дітки» створюють не тільки нарядні сукні, а й повсякденний одяг і шкільну форму. У планах одягати ще й хлопчиків. Нашим завданням було розробити універсальний дитячий логотип, зберігши при цьому ніжність і елегантність стилю.

Дитяча мода – напрямок, який має свої особливості. Діти так само, як і батьки, впливають на вибір одягу. При цьому маленькі модники хочуть, щоб з ними спілкувалися на рівних, як з дорослими – підлітки чутливі до прояву фальші.

Щоб уникнути зайвої “ванільності”, але точно передати настрій модного дитячого бренду, слід уважно поставитися до вибору кольорової гами. Ми зупинилися на приглушено рожевому, відтінили його кавовими і неяскравими блакитними відтінками. Дивіться, що у нас вийшло.

У логотипі використаний контраст ліній між двома словами – характерна риса в написанні назв модних будинків. Маленькі літери viani асоціюються з маленькими модниками, які хочуть виглядати як моделі з дорослого журналу. Лого добре поєднується з великими іміджевими фото, підходить для ярликів одягу і комунікації з клієнтом – web, друкована продукція, реклама.

Попрацюємо?