Торгівельний центр подарунків

Специфіка проекту

  Проблема, з якою ми працювали в цьому проекті — вся територія центру заповнена рекламою. Тому дизайн мав бути максимально простим. Ми розробили для Даринку логотип, фірмовий стиль, навігацію, шаблони реклами та брендбук.

Простий знак

  Ми створили логотип простим і зрозумілим. Його перевага в універсальності. Клієнтам легко зчитувати його з будь-якого носія, а замовнику легко використовувати. Логотип сам став носієм — в нього вписують назви відділів торговельного центру.
  Оскільки у Платформи і Даринку один власник, нам хотілось відобразити цей зв’язок. Так в знаку з’явилась буква “П” із логотипу Платформи. Також вона слугує візуальним маяком для відвідувачів Платформи та говорить їм: “Хей, в Даринку також круто!”.

Брендинг на 68 000 м2

  Даринок — це місце, де легко загубитись. Ми розробили навігацію для всього ТЦ. Це десятки вивісок, карт, стел і різних конструкцій. Щоб бренд не загубився на фоні безлічі реклами, ми зробили його лаконічним та яскравим.
  Щоб дизайн працював ефективно і постійно, ми розробили брендбук. Він допомагає замовнику правильно використовувати стиль самостійно. Наприклад, ТЦ постійно рекламується в метро, автобусах, навколо самого центру і так далі. Ми створили шаблони реклами, які замовник заповнює сам. Також при необхідності він створює нові елементи навігації.

Бренд в цифрах

Бренд “Даринок” тепер говорить з новою аудиторією їхньою мовою — простими формами та яскравими фарбами. Він став більш молодіжним і сучасним.
Згідно retailers.ua, в 2016 році 40% відвідувачів Платформи заходили в торговельний центр Даринок. Місію виконано 🙂

Попрацюємо?