Будинок з видом на зірки

 

Специфіка

  Дизайн в цьому проекті — не обличчя бренда. Це одна велика рекламна кампанія. Кожен елемент фірмового стилю має запам’ятатися та візуально додавати вартості проекту.

На висоті

  Пошук назви ми почали з дослідження ринку: хто наша цільова аудиторія, її цінності і чим вона займається. Нам хотілося, щоб з часом ім’я стало прозивним. Висота дому підказала назву — “Teleskop”. Вона розвинулась в повноцінний фірмовий стиль.

Логотип “для всіх”

  Віконце з зіркою — близький клієнтам образ. Він виграє тим, що викликає у кожного свої асоціації. Хтось побачить в ньому тепле сімейне гніздечко і домашній затишок. Інші — захищенність та надійність. Треті асоціюють його з мріями. Логотип говорить з клієнтами на їх особистій мові.Буква “Т” об’єднує віконця та стоїть на фундаменті — імені будинку. Так знак перегукується з логотипом бренда “Ковальської”. Його просто зчитати здалеку та швидко запам’ятати.

Брендуємо небо

  Фірмовий стиль виконує функцію реклами. Він мав бути простим, щільним і показувати надійність забудовника. Кольори бренда — синій та білий. Викликають асоціації з чимось чистим та чесним. Також працює посилання на назву і знак — це кольори нічного неба і зірок. Ми обрали сузір’я як стилетворний елемент. Вони роблять бренд унікальним та допомагають запам’ятатися. Сузір’я можна використовувати в різних варіантах і на всіх носіях. Наприклад, на візитівках, бланках, соцмережах і так далі. Носії фірмового стилю стали атласом зіркового неба.

Космічна рекламна кампанія

  Бренд продає не просто квартири. Він пропонує комфорт, домашній затишок — все те, що люди називають “власний куточок”. Тому реклама мала викликати домашні та сімейні асоціації. В 3D персонажах ми знайшли потрібний образ. Герої вийшли дружелюбними, м’якими та позитивними. Клієнтам легко асоціювати їх із собою. Також ілюстрації стали унікальною візуальною мовою бренда.
Зіркові сюжети продовжили фірмовий стиль. Бренд говорить з аудиторією висловами з нашого повсякденного життя. Це викликає у людини відчуття чогось звичного йому.

Зірки поруч

  Нам хотілося зробити бренд дружелюбним та сильним водночас. І в нас це вийшло. Всі елементи стилю взаємодіють між собою та працюють як єдине ціле. Вони знайомі і зрозумілі кожній людині. Це робить бренд близьким його цільовій аудиторії.

Попрацюємо?