Spezzagrano

Піцерія та Пекарня
Завдання
Брендинг кафе чи ресторану, це завжди виклик. Виклик тримати слиновиділення під контролем, бо фраза “художник має бути голодним” тут не працює. Особливо, якщо це пекарня з італійською кухнею, особливо, якщо в меню є піца. Spezzagrano пощастило, що він в Гамбурзі, інакше розробка фірмового стилю не витримала б конкуренції зі спокусою постійної дегустації страв. А забрендувати було що: від меню, аж до соцмереж.
Рішення
Розробку стилістики почали з перерви на обід і визначення унікальної торгової переваги Spezzagrano. Нею виявилося борошно, що власноруч перемелюється з допомогою традиційних методів. Тому саме жорно стало основою для майбутнього стилю. Він увібрав у себе традиційність та модернізм, ставши елегантним відображенням гастрономічних уподобань місцевої публіки.
Відданість своїй справі, власника Мартіна, передає лаконічність та глибина айдентики. Стриманий та крафтовий візуальний стиль спонукає поїхати в Гамбург хоча б заради Spezzagrano. Логотип демонструє відкритість та радушність усім гостям, не дивлячись на те зайшли вони за шматочком піци, чи провести романтичну вечерю удвох.

Попрацюємо?