Молочний бренд з Полтавщини

Близький покупцям бренд.

    Особливість проекту — продукт економічний. До того ж, економ сектор сам диктує правила візуального образу продукції. На поличці супермаркета товар має виглядати доступним для клієнтів.
Тому ми створили сучасний, простий та зрозумілий споживачу дизайн. Головна ціль — зробити продукт впізнаваним.

Коли пляшку молока бачать здалека.

   Великий простий і зрозумілий знак на упаковці — фішка бренда. На поличках магазинів завжди багато продуктів. Потрібно було виділитися серед конкурентів. Такий логотип добре читається здалеку. Клієнт швидко виділить його серед інших.
Знак також працює на впізнаваність бренда. Люди швидше запам’ятовують картинки, ніж назви. Покупцям просто запам’ятати наш продукт як “той, із пляшкою з сердечком”.
“Молочний Дар. Дарує любов” — слоган став логічним продовженням назви. Він зв’язує логотип з ідеєю бренда і робить його цільним. Так бренд “говорить” з клієнтами і викликає асоціації з теплими сімейними традиціями.

Кольоровий бренд.

   Щоб виділити бренд на прилавках, ми додали упаковці кольору. Для масла ми обрали м’які пастельні відтінки. Ніжно блакитний, зелений та помаранчевий — кольори залитого сонцем поля під синім небом, де корівки “Молочного Дару” щипають травичку. Тим же кольорам додали “соковитості” для упаковки спредів та плавлених сирків.

Просто і зі смаком.

   Бренд став цільним та сучасним. Прості форми роблять його зрозумілим для клієнтів та зручним у використанні для замовника. А яскрава концепція виділяє продукт серед конкурентів. Ви побачите здалеку “Молочний Дар” на поличках супермаркетів!

Попрацюємо?