KOVBAS MARKET

KOVBAS MARKET — територія “свіжоїзму”

Задача
Якщо описати результат нашої роботи для мережі магазинів KOVBAS MARKET одним реченням, це було би ось так: отримали задачу зробити ребрендинг, а натомість придумали зовсім нову культуру їди.

Рішення
“Свіжо їсти” — так звучить нове позиціонування мережі, а заразом і: узагальнення всіх цінностей KOVBAS MARKET, call-to-action для аудиторії і опис внутрішнього стану чи не кожного, хто прагне від їжі чогось новенького і не шаблонного.

“Свіжоїсти” — так ми назвали послідовників нової культури їди. А ще — ми звізуалізували їх (а точніше сказати, змалювали з реальних представників ЦА, за якою дуже уважно підглядали на етапі досліджень), зробили повноцінними бренд-героями і кожному із них дали слово в майбутній комунікації (роликах, постерах, сайті, в смм). Адже хто, як не самі свіжоїсти, ділячись історіями з власного життя, якнайкраще зможуть розказати про нюанси та переваги нової культури їди?

Зізнаємося чесно, за 5 місяців до появи перших оновлених магазинів і ми, і клієнт дуже хвилювалися про те, а що у нас із цього вийде (ще й на карантині!). Але десятки зідзвонів в процесі роботи, дуже чесні й відверті розмови з обох боків про всі страхи і мрії — і от ми маємо в результаті: повноцінне маркетингове дослідження, нове позиціонування, бренд-стратегію з новими цінностями і місією, новий брендбук компанії та річну мультиканальну комунікаційну стратегію.

Потрібен фірмовий стиль компанії? Ми будемо вам корисні!
Деталі на сайті: www.graagency.com


Попрацюємо?