Брендінг з гарними манерами

Як ми будемо виділятися?

Якщо фірмовий стиль має бути непомітним, то як його виділити серед інших?

 

Ми звернули увагу на британську аристократію та експертів з етикету. Наприклад, ви ніколи не побачите на їх одязі нашивки брендів, занадто яскраві кольори або зачіпки від кота. Ви звернете увагу на ідеальний крій, цілісний образ та гарну якість матеріалу. Тому ми відмовились від додаткових графічних елементів.

 

Головне – підбір матеріалів і форматів, щоб все в студії викликало приємні враження у клієнтів.

Перо.

 Спочатку ми розробили знак.

Ми надихалися грацією та красою птахів. Перо говорить про легкість та невимушеність, з якою подає себе людина з гарними манерами. Воно виглядає невагомим, наче підвішене у повітрі.

 

Також, перо стає персональним брендом Катерини. І працює об’єднуючим знаком між засновницею та студією.

Акцент на відчуття.

Для друкованих матеріалів студії ми обрали некрейдований папір потрібних відтінків.

Папір не блищить і має природній білий колір. Він викликає приємні тактильні відчуття – шорска поверхня говорить про щось живе і натуральне.

 

Як і знак з логотипом, матеріал стає самостійною частиною фірмового стилю. Все, що клієнт в студії бачить і чого торкається, справляє приємне враження.

Справа в нюансах.

Для засновниці важливо особисто спілкуватись з клієнтами через фірмовий стиль студії – personal touch. Тому ми розробили дизайн запрошень та іменних карток, які Катя підписує від руки.

 

Щоб залишити стиль ненав’язливим, ми використали мінімум шрифтового логотипу. Наприклад, на подарункових сертифікатах він лише на знімному ободі. А на персональних картках залишили охайне перо. Це створює у клієнта відчуття небагатослівності бренду. Бренд «говорить» з клієнтом через тактильність матеріалу і personal touch.

Під час сервірування столу використовують іменні картки – calling cards. Ми зробили їх двосторонніми: колір картки змінюється в залежності від загину. Тому вони підходять до будь-якого типу сервірування столу та економлять матеріал студії.

Попрацюємо?