Веселе навчання

Школа Art4kids

Art4kids – художня школа, створена командою Edukids, це третій проект для них. У школі Art4kids діти навчаються малюванню та живопису. Крім того, вони вивчають історію мистецтв, навчаються різним навичкам на спеціалізованих семінарах та досліджують віртуальні галереї світу.

Веселая структура.

   Ми почали з розробки логотипу. Art4Kids багато спілкується зі своїми клієнтами за допомогою Facebook та Instagram. Ось чому логотип студії повинен добре зчитуватись.
Розробка брендингу для дитячої художньої студії – це дуже весело. Для всіх додатків візуальної ідентифікації було розроблено більше 400 каракулей. Школа постійно створює плакати, фірмові сувеніри та пости в Instagram. Дитячі каракулі це складова яка об’єднує всі пости та матеріали. Саме тому, дизайнер створив барвисту фонову систему. У команді Art4kids немає дизайнерів, тому їм була потрібна проста структура, для користування стилем. Кожен шаблон розбитий на найпростішу сітку з 8 стовпців. Логотип, текст, заголовок та всі інші елементи розміщуються по сітці. Хаос та структура одночасно, як і в процесі навчання.

 

 

 

Попрацюємо?